Субота, 02.23.2019, 2:45 PMВітаю Вас Гість | RSS
Підгір'янська загальноосвітня школа І ступеня
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [20]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Документи та фінансова звітність


Головна » Файли » Мої файли

протокол звіту керівника за 2017-2018 н.р.
06.29.2018, 12:00 PM

П Р О Т О К О Л

звітування завідувача Підгір’янської загальноосвітньої школи І ступеня від 27.06.2018 р.

ПРИСУТНІ: 14 чол.

представники педагогічного колективу школи – 3 вчителі; дирекція Пониквянської ЗОШ І-ІІІ ст. батьківський колектив - 11 чол..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звітування керівника школи про свою діяльність за 2017-2018 н.р.. Горбаль – Щепанська І. Я.. 2. Виступи членів педагогічного колективу, батьківської громадськості про діяльність керівника школи. 3. Оцінювання діяльності керівника школи шляхом таємного голосування .

Вибори голови та секретаря конференції. Пропозиція: головою зборів обрати завідувача школи Горбаль-Щепанську І. Я., вчителя початкових класів Коваленко Т. Б.- секретарем.

СЛУХАЛИ:

1. По першому питанню слухали керівника школи Горбаль-Щепанську І. Я., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п.3), наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 р. № 55 ”Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”. Ірина Ярославівна розповіла про підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, зміцнення та модернізацію матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості до співпраці, підвела підсумки господарської, методичної та навчально-виховної діяльності в школі за 2017-2018 н.р.

2.

По другому питанню виступала вчителька даної школи Коваленко Т.Б. , яка ознайомила батьків майбутніх першокласників з основними принципами навчання учнів НУШ.

Вирішили:

роботу керівника школи визнати

Задовільною -14 Незадовільною - 0

Голова зборів ______________________Горбаль-Щепанська І.Я.

Секретар зборів ___________________ Коваленко Т.Б.

Категорія: Мої файли | Додав: pidhiria2016
Переглядів: 29 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту